Neony i lokalizacje reklamowe

Reklamy świetlne

Reklama świetlna - miejsca pod neony

Połączenie prestiżowej lokalizacji z efektownym podświetlanym logo, widocznym z wielu stron miasta, sprawia, że nasze reklamy w wyjątkowy sposób eksponują markę lub logo.

Oferujemy neony tradycyjne wyginane ze szklanych rurek, stosowane w reklamie od dziesięcioleci, lub współczesne, podświetlane modułami LED. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas projektowania ekonomicznych oraz bezpiecznych konstrukcji, umożliwiających w najbardziej efektowny sposób zaprezentować znak lub grafikę. Projektujemy i wykonujemy neony statyczne oraz animowane, łączące efekty wizualne i multimedialne. Wykonujemy wizualizacje, prezentując przyszłe neony widoczne w dzień i w nocy. Zapewniamy próbki kolorów przed i po podświetleniu, doradzając wybór technologii, dostosowanej do lokalizacji oraz czasu przyszłej ekspozycji.Klientom przekazujemy techniczną i elektryczną. Montaż wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający uprawnienia do pracy na wysokości. 

Decydując się na instalacje neonu reklamowego oraz korzystając z usług firmy MOTIF otrzymacie Państwo kompleksowy serwis od wyboru lokalizacji, projektu i budowy neonu do monitoringu ekspozycji włącznie.

Oferowane przez MOTIF, jedne z najlepszych lokalizacji pod neon, doceniły między innymi Aviva i Pramerica.
Motif
05-840 Brwinów
ul.Słoneczna 23
Tel: (022) 729-65-44
Fax: (022) 350-64-49
GSM: +48 500 251 267
email:ewa.jedrzejec@motif.pl